Chváľ priateľa verejne a karhaj ho medzi štyrmi očami.

(Leonardo da Vinci)

Stolno-tenisový turnaj 27. 2. 2016

Vonku síce zúri február, no po snehu a mraze ani stopy, sane, korčule visia na klinci, no kto športovať chce príležitosť si nájde, a tak aj tento rok sme si spestrili posledný februárový víkend turnajom v stolnom tenise, ktorý sa konal v pekných priestoroch Nového zborového domu. Tohto, už tretieho, ročníka sa zúčastnilo rekordných 17 hráčov. A tak konkurencia bola veľmi vysoká. Vytvorili sme dve skupiny. V rámci skupiny sa stretol každý s každým a prví štyria z každej skupiny postúpili do štvrťfinálových bojov. Počas celého turnaja bolo odohratých neuveriteľných 70 zápasov.

Zápasy v skupinách začali o 14:00 a posledná loptička finálového zápasu dopadla o 19:30. Dobrá nálada, chutné občerstvenie nám spríjemňovali časové úseky medzi jednotlivými zápasmi. Pekné výmeny, heroické výkony a to všetko v duchu fair play sa odohrávalo až do večera. Turnaj vyvrcholil napínavým finálovým zápasom medzi Slávom Guttmannom a Jankom Krnáčom. S napätím sme sledovali krásne výmeny a neuveriteľné zvraty. Nakoniec tento napínavý súboj zvládol lepšie Janko Krnáč a odniesol si cenu pre víťaza tretieho ročníka. Ale diplom za účasť bol pripravený pre každého účastníka, pretože každý hráč odovzdal pri hre maximum a prispel k športovému zážitku. V zápase o tretie miesto sa stretli Tomáš Guttmann a Ivo Hric, aj tento zápas zniesol prísne kritéria kvalitnej hry.

Z tretieho miesta sa nakoniec tešil Tomáš Guttmann. Unavení, ale plní pekných zážitkov a športového vyžitia sme turnaj ukončili a už teraz sa tešíme na ďalšie pokračovanie. Ďakujeme všetkým !!!

Vďaka patrí aj pánu Bohu, že nám doprial krásne športové popoludnie.

Skupina A
Tomáš Guttmann
Julčo Bucholcer
Juraj Hybský
Peter Farkaš
Ján Petrovič
Katka Guttmannová
Milan Hano
Janka Moravčíková

Skupina B
Ivo Hric
Slávo Guttmann
Ján Krnáč
Ján Maruškin
Vierka Šandorová
Marek Piták
Matej Lešták
Robko Šandor
Pavel DaxnerJán Maruškin